Kim jesteśmy?

KwiatyNaCzas.pl jest kwiaciarnią internetową należącą do istniejącej od blisko pięćdziesięciu lat Kwiaciarni Stokrotka ze Starogardu Gdańskiego. Już od wielu lat oferujemy dostawy kwiatów pod wskazany adres. Ponieważ przesyłki kwiatowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem naszych klientów, postanowiliśmy stworzyć kwiaciarnię online, dzięki której zamawianie kwiatów jest prostsze niż kiedykolwiek dotąd. W przejrzysty sposób prezentujemy katalog naszych usług z możliwością ich szybkiego zamówienia. Dzięki temu mogą Państwo zamówić kwiaty przez Internet, a my dostarczymy je pod wskazany adres już tego samego dnia.

Co nas wyróżnia?

Znamy się na tym co robimy! W odróżnieniu od większości innych „kwiaciarni internetowych” nie jesteśmy biurem, które zajmuje się pośrednictwem w składaniu zamówień w innych, często przypadkowych kwiaciarniach.  To my jesteśmy kwiaciarnią! Przede wszystkim działamy lokalnie na terenie Starogardu Gdańskiego i wszystkie zamówienia w naszej okolicy realizujemy osobiście. Własnoręcznie, z najwyższą starannością przygotowujemy wszystkie kompozycje kwiatowe, które póżniej dostarczamy pod właściwy adres. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad realizacją i pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami.

Czy działamy tylko lokalnie?

Jesteśmy w stanie dostarczyć kwiaty na terenie całej Polski. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży florystycznej i nawiązane kontakty pozwalają nam wybrać najlepszą kwiaciarnię partnerską, której powierzymy wykonanie Państwa zamówienia w każdym zakątku naszego kraju. W odróżnieniu od większości innych kwiaciarni wysyłkowych, my zawsze przekazujemy naszej kwiaciarni partnerskiej taką kwotę na kwiaty, jaka wynika z Państwa zamówienia. Dzięki temu unikniecie Państwo rozczarowań wynikających z tego, że otrzymany produkt nie jest tak okazały jak ten który faktycznie został zamówiony.

Na jakim terenie dostarczamy osobiście?

Przesyłki kwiatowe osobiście dostarczamy w promieniu ok 35 kilometrów od Starogardu Gdańskiego. Większe zamówienia (od 500 zł)  jesteśmy w stanie dostarczyć w odległości do 70 kilometrów.

Miejscowości do których najczęściej dostarczamy kwiaty to: Starogard Gdański, Rokocin, Sumin, Sucumin, Zblewo, Pinczyn, Radziejewo, Szteklin, Płaczewo, Borzechowo, Lubichowo, Zelgoszcz, Pączewo, Skórcz, Osiek, Gniew, Pelplin, Kolincz, Owidz, Janowo, Jabłówko, Jabłowo, Szpęgawsk, Swarożyn, Tczew, Krąg, Okole, Gdańsk, Sopot, Gdynia.

Czym jest przesyłka kwiatowa ?

Zdarza się czasem, że osobiste wręczenie kwiatów bliskiej osobie jest niemożliwe. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi kwiaciarnia internetowa KwiatyNaCzas.pl. Zasady działania e-kwiaciarni są bardzo proste. Wystarczy wybrać bukiet lub inny produkt z oferty zaprezentowanej na naszej stronie, wypełnić formularz dostawy, opłacić zamówienie i ze strony zamawiającego to wszystko. Cała reszta w naszych rękach. Zamówienie jest przygotowywane na krótko przed planowaną  datą dostawy, tak aby świeże kwiaty trafiły do odbiorcy i cieszyły go jak najdłużej.

Usługa dostawy zakupionych kwiatów pod wskazany adres najczęściej jest określana jako: „kwiatowa przesyłka”, „kwiaciarnia internetowa”, „kwiaciarnia online”, „kwiaciarnia wysyłkowa”, „kurier kwiatowy” czy „poczta kwiatowa”. Choć określenie „poczta kwiatowa” w potocznym rozumieniu stało się synonimem usługi dostarczenia kwiatów, należy pamiętać, że  POCZTA KWIATOWA® to znak towarowy zastrzeżony przez Pocztę Kwiatową Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Corazziego 2, a znak towarowy został zgłoszony do ochrony w Urzędzie Patentowym, zatem posługiwanie się powyższą nazwą przez firmy inne niż Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. nie jest dozwolone. Dlatego też informujemy, że nie należy nas w najmniejszym stopniu łączyć z firmą Poczta Kwiatowa z Warszawy, która jest pośrednikiem w przekazywaniu zamówień pomiędzy klientami a kwiaciarniami oraz z jakością świadczonych przez tę firmę usług.

Czy dostarczamy tylko kwiaty ?

Oprócz dużego wyboru bukietów z kwiatów ciętych i kompozycji z roślin doniczkowych oferujemy również flowerboxy, kosze z kwiatami, wieńce i wiązanki pogrzebowe. Ponadto oferujemy kosze delikatesowe, kosze owoców, maskotki, czekoladki, kartki okolicznościowe, świece zapachowe Woodwick oraz Yankee Candle. Wszystkie te artykuły mogą Państwo zamówić z dostawą pod wskazany adres.